Sprawdź nasze Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

Jak zawsze smacznie :)

Natalia

Zamawiając burgera oczekiwałem na naprawde dobrego burgera a wzamian dostałem burgera bez smaku zero przypraw w mięsie oraz bułka była cała mokra oraz rozlatywała.

Sylwester

Naprawdę przykro nam słyszeć taką opinie, zachęcamy do ponownego zamówienia przez telefon. Proszę powołać się na te odpowiedź, damy 30% rabatu i myślę, że kolejny posiłek spełni Pana oczekiwania ;)
~ Zespół Marcello Pizza & Burger

Pyszne burgery :) Polecam!

Natalia

Dziękujemy!
~ Zespół Marcello Pizza & Burger

Pysznie :)

Natalia

Dziękujemy bardzo!
~ Zespół Marcello Pizza & Burger

Pizza ok. 42cm miała około 35cm, zapakowana w karton o wielkości około 40cm. Ciasto bardzo słabej jakości, niedopieczony albo zleżałe. Składniki i ich ilość ok, ale niesmak pozostanie.

Przykro mi wystawiać ten niepochlebny komentarz, bo byłem stałym klientem i do pewnego momentu uważałem Marcello za najlepszą pizzerię w Tychach.

Coś tu zdecydowanie idzie w złym kierunku. Nie polecam.

Tomasz

Witam, pizza na około 42 cm i na takiej wielkości blaszce wchodzi do pieca, normalną rzeczą jest, że podczas pieczenia schodzi się do środka. Wielkość kartonów i receptura na ciasto pozostała po poprzednim właścicielu, trudno tu doszukiwać się różnicy i skoro ciasto było niedobre lub niedopieczone wystarczyłby telefon na lokal i sprawa zostałby załatwiona. Co to bycia stałym klientem - widzę ze zamawiał Pan 3 raz...
Przepraszam, jeżeli niesmak pozostanie, szkoda ze zamiast pisać opinie na internecie nie poinformował Pan restauracji o zaistniałym fakcie tylko zjadł Pan „niesmaczna” pizzę.
~ Zespół Marcello Pizza & Burger

Fajnie podejście

Łukasz

Pomyłka przy zamówieniu

Łukasz

Idealne jak zawsze :)

Przemysław

Jak zwykle wszystko bardzo smacznie!

Marta

Długi czas oczekiwania, włosy w pizzy

Artur

Jedzenie pyszne. Zamowienie przyjechało szybko.
Polecam

Barbara

Pysznie :))

Kinga

pysznie i szybka dostawa

Marcin

Pizza super

Roman

Pizza pyszna. Zamówienie dostarczone na określony czas. Polecamy